Ana sayfa

Hebei Huayang Welding Mesh Machine Co., Ltd. şirket Profili

şirket Profili

Hebei Huayang Kaynak Mesh Machine Co, Ltd 20 yıldan fazla geçmişi olan bir lider üreticisi ve tel örgü kaynak makineleri ihracatçısı.Yıllar süren gelişme ile şirket, müşterilerine hizmet etmek için çok fazla deneyim ve mesleki bilgi kazanmıştır.Kaynaklı hasır yapım makinelerine araştırma, tasarım, üretici ve teknik destek sağlayabiliriz.Sürekli çaba sayesinde, şirket, ulusal patentleri kazanan, kolay kullanım, hassas ve kompakt tasarıma sahip 60'tan fazla çeşitte kapsamlı örgü kaynak makinesi tedarik edebilir.

 

Kaynak ağ makinelerimiz 1/4 ila 6 inç ağ boyutu, 0.35 ila 12 mm tel çapı, 7 ft'e kadar ağ genişliği, çelik telden galvanizli çelik tele tel malzeme, paslanmaz hasır tel, çinko alüminyum alaşımlı tel üretmektedir. .Tipler arasında rulo halinde ince tel örgü, rulo veya tabaka halinde hafif ve endüstriyel tel örgü, orta ve ağır tel ve takviye edici tel örgü paneller bulunur.

 

Kaynaklı tel örgü makinesinin yanı sıra, elektrikli makara makinesi, elektrik onarım masası, çeşitli kaynaklı tel örgüleri onarmak için kullanılan kaynak onarım makinesi, tek fazlı dolap, iki fazlı dolap, trifaze kabin vb. Dahil olmak üzere yardımcı tel işleme makineleri üretmekteyiz.

 

Üretilen tel örgü, tel örgü çit, hayvan kafesi tel örgü, güvenlik tel örgü, beton örgü tel, tel örgü kasalar, dekoratif tel örgü, tel örgü tavan, tel kafes korkuluk, örgü tel kapı, treyler için tel örgü için geniş bir uygulamadır. , zanaat telleri vb.

 

Şirket şu anda Çin'in en büyük kaynaklı tel örgü makinesi üreticisidir ve yerel pazar payının% 85'ine sahiptir.Denizaşırı pazar için, şu ana kadar ana müşterimiz Hindistan'dır, Hindistan'a ihraç edilen tel örgü makinelerinin çoğu doğrudan ABD veya tüccar tarafından yapılmaktadır.Ayrıca Vietnam, Myanmar, Pakistan, Endonezya, Mısır, Brezilya, Ukrayna, Uruguay, Rusya, Tayvan vb. Ülkelere ihracat yapıyoruz.

 

Üstün kalite, know-how yolları, anında iletişim, uygun fiyat ile piyasayı kazanmanıza eşlik edecek güvenilir ortağınızız.Müşterileri saygı ve samimiyetle onurlandırırız.Bizi yurtiçi ve yurtdışından ziyaret etmeye hoş geldiniz.

 

Görünümü daha Hakkımızda
Firmamız

2010 yılından önce şirket Huayang Kaynak Ekipmanları Fabrikası olarak kuruldu.

 

2011, üretim kapasitesi artırılarak yeni fabrikaya taşındı, inşaat alanı 3300㎡.

 

2012, tesis genişletme ve tescilli marka olarak "Huayang" satın aldı, yıllık üretim kapasitesi 70 sete ulaştı.

 

2013, Huayang Welding Mesh Machine Co., Ltd.'nin kuruluşu ve ihracat haklarını kazandı.

 

2014, yıllık üretim kapasitesi 120 sete ulaştı ve Hebei Eyaletinde seçkin işletme unvanını aldı.

 

2015, fabrika genişletme, inşaat alanı 10000'e ulaştı㎡, CE sertifikası aldı.

 

2016, ihracat hacmi toplam üretimin% 5'ini oluşturuyor ve Rusya, Yunanistan, Hindistan, Pakistan, Filipinler, ABD vb. Ülkelere ihraç edildi.

 

2017, şirket Hebei Eyaletinde yüksek teknoloji işletme sertifikası aldı ve geçici ünlü markayı kazandı,

geçici fikri mülkiyet standardizasyon şirketi.

 

Hebei Huayang Welding Mesh Machine Co., Ltd. Hebei Huayang Welding Mesh Machine Co., Ltd.
1 2
Şirket ayrıntıları

Ana Pazar

Kuzey Amerika

Güney Amerika

Doğu Avrupa

Doğu Asya

Güneydoğu Asya

Orta Doğu

Afrika

İş türü

Üretici

İhracatçı

Satıcı

Markalar : Huayang

No. Çalışanları : 150~200

Yıllık satış : 1,000,000-2,500,000

Yıl kurulan : 2000

İhracat p.c : 50% - 60%

Sertifikalar

Ürünlerimiz çok sayıda sertifika geçti.

Çin Hebei Huayang Welding Mesh Machine Co., Ltd. Sertifikalar Çin Hebei Huayang Welding Mesh Machine Co., Ltd. Sertifikalar